Právě se nacházíte: Úvod > O nakupování > Ochrana osobních údajů

 

BEZPEČNOST A OCHRANA INFORMACÍ

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a marketingových akcí prodávajícího a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání). Prodávající postupuje tak, aby subjekt údajů neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů. Osobní údaje, které jsou poskytnuty dobrovolně kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky a marketingových akcí prodávajícího, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 428/2002 CFU, O ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění. Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvou a využití pro marketingové účely prodávajícího (hlavně pro zasílání obchodních sdělení, telemarketing, sms), a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na adresu prodávajícího. Za písemné vyjádření se v tomto případě považuje i forma elektronická, zejména prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách www.gamersgear.cz

JAKÉ DATA SE SHROMAŽĎUJÍ A PROČ?

Společnost Topgaming s.r.o., shromažduje pouze ta data, které potřebuje pro úspěšnou realizaci obchodních případů: jméno a příjmení, fakturační a dodací adresu, email, popřípadě telefonní číslo, v případě organizace pak také název firmy, kontaktní osobu, IČO a DIČ.

JAK JSOU DATA ZABEZPEČENY PROTI ZNEUŽITÍ?

Všechna data jsou shromaždovány a ukládány na serverech, které jsou umístěny v zabezpečeném objektu, to se týká také všech datových záloh. K údajům mají přístup pouze k tomu určení pracovníci, kteří jsou obeznámeni se zákonem O obchrane osobních údajů. Všechny údaje jsou chráněny také proti případným elektronickým útokům - HW firewall, SW zabezpečení přímo na serverech.

JAK JE MOŽNÉ DATA UPRAVIT, PŘÍPADNĚ ÚPLNĚ ODSTRANIT?

Společnost Topgaming s.r.o., shromažduje pouze osobní data těch uživatelů, který jsou na eshopu www.gamersgear.cz registrovaný. Kontrolu těchto dat je možno provést po přihlášení v hlavním menu, odkaz "Váš účet >> Osobní údaje". V případě, že jste nezrealizovali žádný obchod, je možno celý účet smazat, stačí zaslat žádost emailem na adresu marketing@gamersgear.cz V případě, že již nějaký obchod proběhl, je možnost smazat pouze kontaktní údaje, ostatní data musí být podle zákona zachovány pro daňové účely a pro případné kontrolní úkony státní správy.

 

DOPRAVA ZDARMA

Prečo platit za dopravu, keď to nie je nnutné? Dobravu objednávok v hodnote 10.200 Kč a viac u nás máte zdarma.

Více informácí

POTŘEBUJETE PORADIT?

V prípade že si neviete radi, skúste si prečítať najčastejšie riešenia Vašich problémov alebo sa obrátte na naše služby zákazníkom.

Více informácí

BEZ SKRYTÍCH POPLATKOV

Jednáme s Vámi na rovinu. Proto ceny, které uvádíme na našem e-shopu jsou konečné. Neplatíte balné, a už vůbec neplatíte za platbu kartou.