Právě se nacházíte: Úvod > Novinky > Záběry z akční hry Battlefield V

Záběry z akční hry Battlefield V, po vydání dostane Battle Royale režim

Jednou z nejočekávanějších her letošního roku je pochopitelně akční hra Battlefield V, pro niž se vývojáři ze studia DICE nechali inspirovat druhou světovou válkou. „Inspirace zapomenutými kapitolami historie nás vedla k vytvoření akčního zážitku, který čerpá z ikonických elementů druhé světové války, ať už to jsou výsadkářské operace nebo tankové bitvy, a odehrává se v klíčových, avšak polozapomenutých bitvách z počátečních dnů války. Tohle není druhá světová, jak ji znáte z učebnic,“ říkají vývojáři. A mají pravdu. Díky tomu, že jen čerpají z nejhroznější války v lidských dějinách, mohli připravit nejrůznější možnosti úpravy postav a další zajímavé novinky. Navíc kromě klasického multiplayeru, na němž hra pochopitelně staví, nebudou chybět ani singleplayerové mise, vyprávějící příběhy několika vojáků.

Dnes během tiskové konference Microsoftu jsme se dočkali dalších záběrů, tentokrát ze singleplayerové části War Stories, přesněji z epizody Nordlys War Story. Na první záběry se můžete podívat níže a následovat budou novinky o multiplayerové části, 

Studio DICE pochopitelně hru prezentovalo i včera během tiskové konference EA, během níž jsme se dočkali nového traieru, na který se můžete podívat níže v novince. Zároveň vývojáři potvrdili, že po vydání hra dostane velkou novinku v podobě Battle Royale režimu, který bude obsahovat obrovskou mapu, týmové hraní, vozidla i desítky zbraní. Více se o tomto režimu dozvíme později.

Představení herních režimů 

Netýmové režimy pro více hráčů

V DIVE vědí, že tenhle zatím nejpropracovanější Battlefield, obsahující vylepšený pohyb, interaktivnější prostředí a nový systém Fortifications, musí obsahovat hromadu zábavných režimů, které budete moct hrát.Systém hry pro více hráčů v Battlefieldu V je přesně to místo, kde vyrazíte do první linie v 2. světové válce způsobem, který nemá obdoby co do formy i množství inovací. Nabízíme hráčům mix osmi nových a tradičních režimů, dostupných hned po vydání hry, v nichž se ve prospěch svého týmu můžete adaptovat, zlepšit a využít bojiště.

 

DOPRAVA ZDARMA

Prečo platit za dopravu, keď to nie je nnutné? Dobravu objednávok v hodnote 10.200 Kč a viac u nás máte zdarma.

Více informácí

POTŘEBUJETE PORADIT?

V prípade že si neviete radi, skúste si prečítať najčastejšie riešenia Vašich problémov alebo sa obrátte na naše služby zákazníkom.

Více informácí

BEZ SKRYTÍCH POPLATKOV

Jednáme s Vámi na rovinu. Proto ceny, které uvádíme na našem e-shopu jsou konečné. Neplatíte balné, a už vůbec neplatíte za platbu kartou.