Právě se nacházíte: Úvod > Novinky > Spiderman nebyl nikdy stylovější, v herních záběrech ukazuje fantastickou akci.

Spiderman nebyl nikdy stylovější, v herních záběrech ukazuje fantastickou akci.

Insomniac Games jsou na tom s prací na novém Spidermanovi očividně dobře. Už čtyři týdny před vypuštěním totiž studio vypustilo trailer s herními záběry, který je určený pro vydání hry. A je vidět, že si to klidně mohli dovolit. Spidey vypadá prostě famózně.

V traileru se nám ukáže několik padouchů, kteří po pavoučím muži půjdou i jeho obdivovatelé. Poperete se se Shockerem, Rhinem, Octopusem i dalšími slavnými antagonisty komiksového příběhu. Chybět nebude ani Mary Jane. Ostatně co by to bylo za zápletku bez krásné holky. A ačkoliv hordy nepřátel budou opravdu nabušené starými známými jmény, není to zdaleka to jediné, co vypadá na dobrodružství Petera Parkera opravdu chutně. Těšit se můžeme totiž na stylové cestování, zachraňování civilistů a taky sem tam nějakou tu vtipnou hlášku.

Spidey se na Playstation 4 zhoupne už 7.září a můžete si být jistí, že jakmile ho do konzole strčíte, rozhodně se nějakou dobu kolem vašeho ovladače pavučiny hromadit nebudou. Tohle bude totiž opravdová jízda, od které se neodtrhnete asi jako lupič, houpající se na lampě po konfrontace hrdiny v červenomodrém obleku (a supermana opravdu nemyslíme).

Hru Marvel Spider-Man PS4 si můžete objednat u nás na eshopu za zvýhodněnou cenu! Pro dokončení nákupu klikněte na obrázek.

DOPRAVA ZDARMA

Prečo platit za dopravu, keď to nie je nnutné? Dobravu objednávok v hodnote 10.200 Kč a viac u nás máte zdarma.

Více informácí

POTŘEBUJETE PORADIT?

V prípade že si neviete radi, skúste si prečítať najčastejšie riešenia Vašich problémov alebo sa obrátte na naše služby zákazníkom.

Více informácí

BEZ SKRYTÍCH POPLATKOV

Jednáme s Vámi na rovinu. Proto ceny, které uvádíme na našem e-shopu jsou konečné. Neplatíte balné, a už vůbec neplatíte za platbu kartou.