Právě se nacházíte: Úvod > Novinky > Šest minut ze hry Red Dead Redemption 2

Šest minut ze hry Red Dead Redemption 2

Rockstar se konečně rozhodl vypustit pár pořádně šťavnatých záběrů z Red Dead Redemption 2. Vypadá to, že se opravdu máme na co těšit a hype okolo hry není jenom falešně vytvořená bublina. Přesvědčit se ostatně můžete sami.

Red Dead Redemption se bude odehrávat v roce 1899 na divokém západě a půjde o prequel Read Dead z roku 2010. Budete se snažit přežít v těžké době pro všechny psance a pistolníky, kteří jsou postupně vytlačovaní ze společnosti. Red Dead Redemption bude ve spoustě pozitiv čerpat ze svých předchůdců, a dokonce si i za některé postavy, které znáte z dřívějška zahrajete.

Red Dead Redemption vychází už 26. října na PS4 a Xbox One a očekává se, že za sebou na trhu zanechá doslova kráter, který vypálí rybník všem ostatním hrám, vycházejícím v podobné době. Nezapomeňte po svérázném dobrodružství z divokého západu sáhnout včas. Na tuhle bombu nebudete chtít čekat. Navíc u nás na webu najdeš i Ultimátní Edici!

 

 

 

DOPRAVA ZDARMA

Prečo platit za dopravu, keď to nie je nnutné? Dobravu objednávok v hodnote 10.200 Kč a viac u nás máte zdarma.

Více informácí

POTŘEBUJETE PORADIT?

V prípade že si neviete radi, skúste si prečítať najčastejšie riešenia Vašich problémov alebo sa obrátte na naše služby zákazníkom.

Více informácí

BEZ SKRYTÍCH POPLATKOV

Jednáme s Vámi na rovinu. Proto ceny, které uvádíme na našem e-shopu jsou konečné. Neplatíte balné, a už vůbec neplatíte za platbu kartou.