Právě se nacházíte: Úvod > Novinky > Lara si s brutalitou hlavu neláme, připravte se na hektolitry krve

Lara si s brutalitou hlavu neláme, připravte se na hektolitry krve!

Lara Croft nabrala spoustu zkušeností a jak dokáže být nenápadná, tak je také vražedná. Každý její nepřítel do poslední chvíle neví, co ho vlastně zasáhlo. Zdá se, že nás čeká zatím nejostřejší Lara, jakou jsme kdy viděli.

Kromě brutálního likvidování padouchů a pobíhání džunglí se ale také můžete těšit na propracované hádanky, potápění a nádherné hrobky. Pokud vás lákají spíš později zmíněné věci, určitě oceníte, že kromě obtížnosti v soubojích bude mít Tom Raider také možnost vybrat si, jak těžké budou hádanky, které musíte rozlousknout.  Na vyšší obtížnosti bude také mnohem těžší přijít na to, kterým směrem se máte vydat. Kempy nebudou osvětlené a vy budete muset využít každičké stopy k tomu, abyste Laru dovedli k další partičce žoldáků se samopaly.

Shadow of Tom Raider vychází na PS4Xbox One a PC už 14. září. Bohužel to vypadá, že vlastníci Nintendo Switch si mohou nechat zajít chuť.

DOPRAVA ZDARMA

Prečo platit za dopravu, keď to nie je nnutné? Dobravu objednávok v hodnote 10.200 Kč a viac u nás máte zdarma.

Více informácí

POTŘEBUJETE PORADIT?

V prípade že si neviete radi, skúste si prečítať najčastejšie riešenia Vašich problémov alebo sa obrátte na naše služby zákazníkom.

Více informácí

BEZ SKRYTÍCH POPLATKOV

Jednáme s Vámi na rovinu. Proto ceny, které uvádíme na našem e-shopu jsou konečné. Neplatíte balné, a už vůbec neplatíte za platbu kartou.