Právě se nacházíte: Úvod > Novinky > Forza Horizon 4 - Novinky

Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii

Forza Horizon je jednou z nejlepších závodních her v otevřeném světě. Autorské studio Playground Games teď na výstavě E3 představilo další pokračování, které vyjde na podzim. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat ve Velké Británii a nabídne přes 450 aut. To, ale není všechno.

Hlavní novinkou Forza Horizon 4 jsou pravidelně a často se měnící roční období. Jak už asi tušíte, nepůjde jen o jiný vzhled prostředí, ale i o změny v hratelnosti. Nové sezóny s sebou nesou nové závody i události, a v neposlední řadě také nové možnosti. Jezero, kolem kterého na podzim jezdíte, v zimě zamrzne, a vám se tak najednou otevře nový kus mapy s novými závody.

Kooperativní hraní tak bude hrát velkou roli, nicméně samotáři nemusí věšet hlavu: pořád budete moct hrát sami. Sezóny, čas a počasí jsou sice dynamické, ale na druhou stranu je tvůrci hodlají všem hráčům synchronizovat. Všichni tak budou jezdit za stejných podmínek.

Hra jinak nabídne otevřený svět a rozmanité styly závodů. Užijete si jak s buginami v terénu, tak se supersporty na asfaltu. Zda se hra povede zjistíme 2. října tohoto roku, kdy vyjde na Xbox One a PC. Níž se ůžete podívat na trailer, ale taká na kompletní představení hry Forza Horizon 4 na E3.

DOPRAVA ZDARMA

Prečo platit za dopravu, keď to nie je nnutné? Dobravu objednávok v hodnote 10.200 Kč a viac u nás máte zdarma.

Více informácí

POTŘEBUJETE PORADIT?

V prípade že si neviete radi, skúste si prečítať najčastejšie riešenia Vašich problémov alebo sa obrátte na naše služby zákazníkom.

Více informácí

BEZ SKRYTÍCH POPLATKOV

Jednáme s Vámi na rovinu. Proto ceny, které uvádíme na našem e-shopu jsou konečné. Neplatíte balné, a už vůbec neplatíte za platbu kartou.