Právě se nacházíte: Úvod > Novinky > Aj Styles jako letošní WWE 2K19 cover superstar

Aj Styles jako letošní WWE 2K19 cover superstar!

V rámci letošního WWE 2K19 se představí legendární wrestler AJ Styles jako hlavní superstar na přebalu hry. AJ Styles, nepřekonatelný zápasník známý pro své výrazné vystupování po celém světě, a navíc nadšený fanoušek videoher, se tento rok stane hlavní hvězdou marketingové kampaně hry WWE 2K19 nesoucí označení „Never Say Never“, prostřednictvím které se fanoušci i nováčci seznámí s detaily ohledně hry.

„Hra WWE 2K19 jako každý rok nabídne prvotřídní zábavu, strhující hratelnost, spoustu tvůrčích možností a herních módů a mnoho dalšího! Letošní ročník taktéž představí obrovskou soupisku těch nejoblíbenějších hvězd světového wrestlingu,“ dočteme se v tiskové zprávě.

WWE dostane jako přeodbjednávkový bonus Reye Mysteria a několik dalších, zatím nezveřejněných hvězd wrestlingového světa. Všechny fanoušky, kteří sledovali Monday Night Raw to muselo jistě potěšit, protože právě Mysterio vždy patřil k nejoblíbenějším a nejstylovějším bojovníkům. Tento krok je velkým překvapením také z toho důvodu, že Mysteria na akcích WWE už prakticky nevídáme a jeho zatím poslední zápas byl v Japonsku pod úplně jinou nálepkou.

WWE 2K19 k nám dorazí 09.10.2018 na PS4Xbox One za 1404.- !

DOPRAVA ZDARMA

Prečo platit za dopravu, keď to nie je nnutné? Dobravu objednávok v hodnote 10.200 Kč a viac u nás máte zdarma.

Více informácí

POTŘEBUJETE PORADIT?

V prípade že si neviete radi, skúste si prečítať najčastejšie riešenia Vašich problémov alebo sa obrátte na naše služby zákazníkom.

Více informácí

BEZ SKRYTÍCH POPLATKOV

Jednáme s Vámi na rovinu. Proto ceny, které uvádíme na našem e-shopu jsou konečné. Neplatíte balné, a už vůbec neplatíte za platbu kartou.